MİNİ BOHÇA

12,00 ₺

Ürün Özellikleri

Mini Lavanta Bohçası

Net 12 gr. lavanta tohumu içerir.
Çap: 3,5 cm.
Kutu İçeriği: 4 Adet

 

(Gönderimlerimiz, fotoğraflarda yer alan renk ve desenlerden farklılık gösterebilir.)

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Bu sempatik mini bohçalar, EGET Vakfı, Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilmiş olan lavanta tohumlarını içermektedir. Geleneksel desenlerimizle bezenmiş pamuklu kumaşlardan EGET Vakfı çalışanları ve gönüllüleri tarafından tasarlanarak EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz’de üretilip beğeninize sunulmuştur. Kutu içerisinde toplam 4 adet mini bohça bulunmaktadır. Bohçalarda kullanılan kumaş desenleri stoklarla sınırlıdır ve gönderilecek ürün burada gördüğünüz ürünün deseninden farklı olabilir. Bohçaların çapı 3,5 cm’dir. Dört bohça toplam 12 gr. Lavanta tohumu içerir.

Uzman Yorumu

Saf lavanta tohumlarıyla doldurulmuş bu bohçaları isterseniz sevdiklerinize armağan edebilir, isterseniz dolaplarınıza, giysilerinizin arasına koyarak lavantanın ferahlatıcı kokusunu duyumsayabilirsiniz. Lavantanın güveleri uzaklaştırıcı etkisinin yardımıyla giysilerinizi güvelerden koruyabilirsiniz.

ÜRÜN ANALİZİ

Yüzde yüz saf lavanta tohumu içeren bu mini bohçalar uygun fiyatı ve sevimli görüntüleriyle aynı zamanda sevdikleriniz için çok iyi birer armağan seçeneği olabilir. Bu ürünler tek tek elde hazırlanmış ve kısıtlı sayıda üretilerek beğeninize sunulmuştur. Gönderilecek olan ürünlerin desenlerinin burada gördüklerinizden farklı olabileceğini lütfen dikkate alınız.