EGET TEN DOĞAL LAVANTA SUYU - Dörtlü Paket

103,75 ₺

Ürün Özellikleri

Dört şişe Doğal Lavanta Suyu 94 TL yerne yalnızca 82 TL.

Oda spreyi ve temizlik amaçlı Doğal Lavanta Hidrosolü 400 cc 

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Muğla İli, Ula İlçesi Armutçuk Mahallesi'nde yer alan arazimizde hiçbir kimyasal madde kullanmaksızın yetiştirdiğimiz lavantaların hasadı sonucu elde edilen doğal lavanta suyu – lavanta hidrosolü- püskürtme başlıklı 400 cc şişelerde kullanımınıza sunulmuştur. EGET Ten doğal lavanta hidrosolü (lavanta suyu) kendi arazimizdeki lavantaların buharla damıtılması sonucu oluşan sudur. Lavanta yağının tüm doğal temizleyici ve yağ çözücü özelliklerini içermektedir. Bunun yanısıra hoş kokusundan dolayı konut ya da arabanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Püskürtmeli pratik başlığı sayesinde kolaylıkla ev ve işyeri temizliğinde; otomobil ve oda kokusu olarak da kullanılabilir. Bilgisayar ve telefonlarınızın ekranını doğal lavanta suyu ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

ÜRÜNÜN ÖYKÜSÜ

Muğla İli, Ula İlçesi Armutçuk mahallesinde yer alan arazimizde hiçbir kimyasal madde kullanmaksızın yetiştirdiğimiz lavantaların hasadı sonucu elde edilen doğal lavanta suyu – lavanta hidrosolü- püskürtme başlıklı 400 cc şişelerde kullanımınıza sunulmuştur.
EGET Ten doğal lavanta hidrosolü (lavanta suyu) kendi arazimizdeki lavantaların buharla damıtılması sonucu oluşan sudur. Lavanta yağının tüm doğal temizleyici ve yağ çözücü özelliklerini içermektedir.
Bunun yanısıra hoş kokusundan dolayı konut ya da arabanızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Püskürtmeli pratik başlığı sayesinde kolaylıkla ev ve işyeri temizliğinde; otomobil ve oda kokusu olarak da kullanılabilir.

KULLANICI GÖRÜŞLERİ

%100 saf lavanta hidrosolü, EGET Vakfı Armutçuk Tarım İşletmesi’nde yetiştirdiğimiz lavantalardan, yağ elde etmek üzere buharla damıtılmaktayken üretilmiştir. Aşağıda kullanım alanları sıralanan lavanta hidrosolü, lavanta yağının tüm doğal antiseptik, temizleyici, yağ çözücü, haşere uzaklaştırıcı özelliklerini barındırmaktadır. Ev, işyeri temizliğinde, bitki, evcil hayvan, otomobil ve tekne bakımında kullanılabilmektedir. Sağlığa yararlı özellikleriyle, tüketicilere farklı yararlanma imkanları da sunmaktadır. ÖNERİLEN KULLANIM ALANLARI • Oda ya da araç spreyi olarak; • Lavaboları, tezgahları, yerleri, buzdolabını, ocak üstlerini, panoları, tahtaları dezenfekte ve temizleme amacıyla; • Mutfak tezgahlarından, banyolardan ya da sert yüzeylerden yağlı maddeleri temizlemek için doğal bir çözücü olarak; • Küfü önlemek için tamamen doğal ve ovma gerektirmeyen bir sprey olarak; • Çizmeden ya da iz bırakmadan camları, mücevherleri, dijital ekranları (bilgisayar, TV, tablet, akıllı telefon, vb.) temizlemek üzere; • Krom ya da paslanmaz çelik üzerindeki su lekelerini ya da parmak izlerini silmek için; • Sinek, meyve sineği ve karınca da dahil olmak üzere haşereyi tezgah, lavabo ve çöp alanlarından uzak tutmak için; • Yaprakbiti, pamuklubit, vb zararlılardan kurtulmak için iç ve dış mekan bitkilerine uygulamak üzere güvenerek kullanılabilir.
Ürün etiketleri