LAVANTALI UYKU GÖZLÜĞÜ VE UYKU GÖZLÜĞÜ KESESİ

149,00 ₺

Ürün Özellikleri

%100 Pamuk lavantalı uyku gözlüğü, lavanta ve keten tohumu ile doldurulmuştur.

Organik saten uyku gözlüğü kesesi.

 

Uyku gözlüğü: 20cm x 9cm

Uyku gözlüğü kesesi: 23cm x 11,5cm

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

%100 pamuk kumaştan yapılmış lavantalı uyku gözlüğü günün yorgunluğunu alarak zihninizi ve vücudunuzu gevşeterek dinginleştirip rahat bir uyku uyumanızı sağlayacak, yumuşacık dokusuyla gözlerinizi dinlendirecektir.

Uyku gözlüğü içerisinde bulunan lavantalar EGET Vakfı Armutçuk Tarım İşletmesi’nde hiçbir kimyasal kullanılmadan yetiştirilen lavanta tarlamızdan hasat edilmiştir.

Lavantalı uyku gözlüğünüzü rahatça yanınızda taşımak, çekmecelerinizde lavanta kokusunu yitirmeden koruyabilmek için organik, saten, fermuarlı şık kesesiyle kullanımınıza sunulmuştur.

Meditasyon ve yoga yaparken de uyku gözlüğünüzü kullanabilirsiniz. Yoga yaparken son dinlenme pozunda gözleriniz ışıktan etkilenmeden, dinlenmiş olarak kalkmanızı sağlar. Aromaterapik özelliğe sahip lavanta, sedatif etkisi sayesinde zihninizi yatıştırıp sakinleştirerek derin bir meditasyon deneyimi sağlayacaktır. Lavantalı göz bantları lavanta kokusuyla size daha keyifli ve derin bir yoga deneyimi vaat eder.

DOĞADAN SİZE; SİZDEN EĞİTİME

Uzman Yorumu

Kendinizi yorgun hissettiğinizde aromaterapik lavantalı göz bantlarını gözlerinizin üzerine koyup 15 – 20 dk. boyunca dinlendiğinizde sizi rahatlatıp, göz altı torbaları ve şişkinliklerine iyi geldiğini görebilirsiniz.

Lavantanın sinir sistemini rahatlatıcı etkisi biliniyor. Lavanta, ruhsal bir dinginlik, sakinlik verir. Uyku gözlüklerini gündelik yaşamda kendinizle baş başa kalmak istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Uçaklarda, iyi aydınlatılmış alanlarda ve hatta karanlık odalarda uyumak bazen zor olabilir. Ancak bu lavantalı uyku gözlüğü ile, kolaylıkla uykuya dalmanız ve uykuda kalmanız mümkün olacaktır.

Yatakta, uçuşta, uzun bir araba yolculuğunda, kamp yaparken kesintisiz, derin, rahatlatıcı uykunun tadını çıkarın. Seyahat, ev, uçuş, tren veya uykunuzun ışıktan rahatsız olduğu her yer için mükemmeldir.

Migren ağrıları, gözlerde şişlik, uykusuzluk ve göz altı kararması şikayeti olan biriyseniz, uyku gözlüğümüz bunu azaltmaya ve her gece daha iyi bir uyku sağlamaya yardımcı olabilir.