ÜÇGEN LAVANTA YASTIKLARI

25,00 ₺

Ürün Özellikleri

Net 60 gr. lavanta tohumu içerir.
Boyut: 
Uzunluk: 18 cm, h: 8 cm, y: 2,5 cm
Kutu İçeriği: 6 adet

 

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Net 60 gr. Lavanta tohumu içeren bu özel tasarımlı üçgen keseler EGET Vakfı, Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilmiş olan lavanta tohumlarını içermektedir. Geleneksel desenlerimizle bezenmiş pamuklu kumaşlardan EGET Vakfı çalışanları ve gönüllüleri tarafından tasarlanarak EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz’de üretilip beğeninize sunulmuştur. Kutu içerisinde toplam 6 adet üçgen kese bulunmaktadır. Keselerde kullanılan kumaş desenleri stoklarla sınırlıdır ve sepete ekleyeceğiniz ürün gönderilecek olan desenden farklı olabilir. Ürün boyutu: 24x10 cm’dir Her bir üçgen kese net 10 gr lavanta tohumu içermektedir. Her kutuda özel asma ipi ile daha da dekoratif bir görünüme kavuşmuş 6 adet kese bulunmaktadır.

Uzman Yorumu

Üçgen lavanta keseleri özel kraft ambalajında beğeninize sunulmuştur. Armağan olarak değerlendirilebileceğiniz gibi giysi dolaplarınızın içerisine yerleştirerek hem görsel hem de işlevsel yarar sağlayabilirsiniz. Lavanta keselerini evinizde farklı amaçlarla da kullanabilirsiniz. Yatak odanızda bu üçgen keseleri kullanmanız durumunda lavantanın rahatlatıcı etkisinin yardımıyla daha dingin uyuyabilir sabah uyandığınzda kendiniz daha dinç hissedebilirsiniz.

ÜRÜN ANALİZİ

Üçgen lavanta keselerini dilerseniz zarif ve güzel bir armağan olarak sevdiklerinize sunabilir dilerseniz evinizin en güzel köşesine asarak büyüleyici lavanta kokusundan yararlanabilirsiniz.