ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN LAVANTA DOLGULU MİNİ BOHÇA - 100 ADET

Ücretsiz kargo
425,00 ₺

Ürün Özellikleri

100 Adet Lavanta Dolgulu Kişiye Özel Etiketlenmiş Mini Lavanta Bohçası

KARGO ÜCRETSİZDİR.


Her bir mini bohça net 12 gr. lavanta tohumu içermektedir.

Çap: 3,5 cm.

 

(Gönderimlerimiz, fotoğraflarda yer alan renk ve desenlerden farklılık gösterebilir.)

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Bu sempatik mini bohçalar, özel günlerinizde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ve gününüzü unutulmaz kılacak tamamı ile el tasarımı özgün ürünlerdir. Geleneksel desenlerimizle bezenmiş pamuklu kumaşlardan EGET Vakfı çalışanları ve gönüllüleri tarafından tasarlanarak EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz’de üretilip beğeninize sunulmuştur.
EGET Vakfı, Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilmiş olan saf lavanta tohumlarını içermektedir. He rbir mini bohça 12 gr. Saf lavanta tohumu içermektedir. Bohçalarda kullanılan kumaş desenleri stoklarla sınırlıdır ve gönderilecek ürün burada gördüğünüz ürünün deseninden farklı olabilir. Bohçaların çapı 3,5 cm’dir.
Saf lavanta tohumları pamuklu kumaşların içerisine konulduktan sonra şık bi kurdele ile tamamlanarak zenginleştirilmişlerdir. Mini bohçaların üzerine dilediğiniz isimler eklenerek ücretsiz olarak kişiselleştirilecektir.
Nişan, düğün, söz, doğum günü ya da benzeri organizasyonlarınız için değerlendirebileceğiniz ve gününüzü unutulmaz kılacak bir seçenektir.

Uzman Yorumu

Saf lavanta tohumlarıyla doldurulmuş ve tamamen el emeği ile oluşturulmuş bu sempatik mini bohçalar şık ve özgün görünümleriyle konuklarınızın ilgisini çekecek, işlevselliği ile de konuklarınızın ev, işyeri ya da araçlarında sonradan saklayabilecekleri kalıcılığı olan bir armağan olacaktır.
Lavantanın sakinleştirici bir etkisi olduğu bilinmektedir. Ayrıca, kokusunun güveleri uzaklaştırdığı da bilinmektedir.

ÜRÜN ANALİZİ

Yüzde yüz saf lavanta tohumu içeren bu mini bohçalar uygun fiyatı ve sevimli görüntüleriyle aynı zamanda sevdikleriniz için çok iyi birer armağan seçeneği olabilir. Bu ürünler tek tek elde hazırlanmış ve kısıtlı sayıda üretilerek beğeninize sunulmuştur. Gönderilecek olan ürünlerin desenlerinin burada gördüklerinizden farklı olabileceğini lütfen dikkate alınız.
Ürün etiketleri