Kayıt

Bilgilendirme Notu

Müşteri Bilgilendirme2

Sitemizde sizleri görmekten ve burada bizlerle olmanızdan mutluluk duyduk; ilginize teşekkür ederiz. Bir kullanıcı profili oluşturarak bundan sonraki işlemlerinizi daha hızlı yapabilir; duyurularımızdan ve indirimlerimizden öncelikli olarak yararlanma fırsatı edinebilirsiniz.


EGET Vakfı İktisadi İşletmesi e-ticaret sitesinde beğeninize sunduğumuz tüm ürünlerin alabildiğine sağlıklı ve doğal olmasına özen gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Pek çok ürünümüz üniversite laboratuvarları ya da yetki belgeli bağımsız laboratuvarlarda gerekli analizlerden geçmekte ve ancak ondan sonra satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte, her bir ürünümüz, ilgili bakanlıkların yetkili kurumları tarafından onay alınarak üretilmekte ya da ürettirilmektedir.


EGET Vakfı, maddi yetersizliğin üniversite eğitimine engel olmadığı; doğanın sürdürülebilir tarım uygulamalarıyla korunduğu; orta yaş ve üstü insanlar için çağcıl turizm örneklerinin yaşama geçirildiği bir Türkiye düşlemektedir.


Aldığınız her ürünle, EGET Vakfı’nın üniversite öğrencilerine sağladığı burslara katkıda bulunacaksınız. (Ayrıntılı bilgi için www.eget.org.tr)

Kişisel Bilgileriniz
*
*
*
Şifreniz
*
*