ARMAĞAN PAKETİ 3

155,45 ₺

Armağanınız, her kim sevginize lâyıksa ona; geliri eğitim burslarına… Bu paket 5 Ürün ve Bir Metal Çiçeklik İçermektedir. Lavanta Yağlı Şampuan 400 ml Lavanta yağlı Tonik 100 ml El Yapımı Doğal Sabun 125 gr. Saf Doğal Lavanta Suyu (hidrosol) 400 ml Lavanta Kesesi 8,5 cm x 12 cm x 3 cm (net 15 gr. Lavanta tohumu)

Ürün Özellikleri

 

Armağanınız, her kim sevginize lâyıksa ona; geliri eğitim burslarına…

 

Bu paket 5 Ürün ve Bir Metal Çiçeklik İçermektedir.

Lavanta Yağlı Şampuan 400 ml

Lavanta yağlı Tonik 100 ml

El Yapımı Doğal Sabun 125 gr.

Saf Doğal Lavanta Suyu (hidrosol)  400 ml

Lavanta Kesesi 8,5 cm x 12 cm x 3 cm (net 15 gr. Lavanta tohumu)

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Size özel bir armağan paketi hazırladık.
Paketin içerisinde içerisinde bir adet lavanta yağlı şampuan, bir adet lavanta yağlı tonik, bir adet lavanta yağlı el yapımı doğal sabun, bir adet saf ve doğal lavanta suyu (hidrosol) ve bir adet lavanta kesesi bulunmaktadır. Ürünler daha sonra saksı olarak kullanabileceğiniz metal bir kap içerisinde beğeninize sunulmuştur.
Ürünler daha sonra saksı olarak kullanabileceğiniz metal bir kap içerisinde beğeninize sunulmuştur. (dışçap 17 cm, yükseklik 18 cm., hacim 2,5 lt). Masif kayın ağacından üretilmiş bir kulp ile şık bir görünüme kavuşan kovanın ana malzemesi galvanizli çeliktir.
Armağan kovası ambalajlanırken kullanılan tül, fiyonk, kurdele renk ve modelleri stoklar çerçevesinde değişkenlik gösterebilir.
EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz'in ürünlerinden oluşan armağan paketimizi sevdiklerinize armağan ederek EGET Vakfı'nın vereceği burslara katkıda bulunmuş olacaksınız. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

ÜRÜNÜN ÖYKÜSÜ

Minicik fideler dikmiştik EGET Vakfı’nın Armutçuk Tarım İşletmesi’ne. Tutundular, büyüdüler, çiçeklendiler. Bal oldular; burs oldular. Hasat edildiler; sonra, damıtıldılar. (M.B.B. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi’nde damıtılan ilk ticari ürün, EGET Vakfı’nın lavantalarıydı.) Damıtıldılar da lavanta yağı ve lavanta suyu oldular. TC Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş işletmelerde şampuana, sıvı sabuna, toniğe, kolonyaya ve katı sabuna dönüştürüldüler. Kimisinin sapları dövüldü; tohum ve çiçekleri ayrıştırılıp minik yastıklara, bohçalara dolduruldular, aylarca lavanta koksun diye satın alanların odaları. Yastık oldular; burs oldular. Teşekkürler, alışverişiniz için. Helal olsun emeklerimiz, gençlere.

Uzman Yorumu

EGET Ten lavanta yağlı şampuan, lavanta yağlı el yapımı doğal sabun ve EGET Ten lavanta yağlı toniğin içerisinde kullanılan ve Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanmaksızın yetiştirdiğimiz lavantalardan elde edilen yağ, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi laboratuvarlarında analiz ettirilmiştir.
Ürünlerimiz daha sonra Bilim Kozmetik ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarı’nda ayrıca analiz ettirilmiştir. Lavanta Yağlı Toniğimiz ise gönüllüler üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi'ne kayıtlıdır.