ARMAĞAN PAKETİ - 2

231,00 ₺

Ürün Özellikleri

Armağanınız, her kim sevginize lâyıksa ona; geliri eğitim burslarına…

Bu paket 5 Ürün ve Bir Metal Çiçeklik İçermektedir.

Lavanta Yağlı El Yapımı Doğal Sabun 125 gr.

Lavanta Yağlı Gündüz Kremi 50 ml

Lavantalı Yüz Yıkama Jeli 100 ml

Lavanta yağlı duş jeli 400 ml

Dört adet mini bohça Çap: 3,5 cm.
Kutu İçeriği: 4 Adet (net 12 gr. lavanta tohumu içerir.)

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Size özel bir armağan paketi hazırladık.
Armağan paketi içerisinde 5 ürün ve bir metal çiçeklik İçermektedir. Lavanta yağlı el yapımı doğal sabun 125 gr, lavanta yağlı gündüz kremi 50 ml, lavantalı yüz yıkama jeli 100 ml, lavanta yağlı duş jeli 400 ml, dört adet mini bohça Çap: 3,5 cm. Kutu İçeriği: 4 Adet (net 12 gr. lavanta tohumu içerir.) yer almaktadır.

Ürünler daha sonra saksı olarak kullanabileceğiniz metal bir kap içerisinde beğeninize sunulmuştur. (dışçap 17 cm, yükseklik 18 cm., hacim 2,5 lt). Masif kayın ağacından üretilmiş bir kulp ile şık bir görünüme kavuşan kovanın ana malzemesi galvanizli çeliktir. Armağan kovası ambalajlanırken kullanılan tül, fiyonk, kurdele renk ve modelleri stoklar çerçevesinde değişkenlik gösterebilir.
EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz'in ürünlerinden oluşan armağan paketimizi sevdiklerinize armağan ederek EGET Vakfı'nın vereceği burslara katkıda bulunmuş olacaksınız. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

ÜRÜNÜN ÖYKÜSÜ

Minicik fideler dikmiştik EGET Vakfı’nın Armutçuk Tarım İşletmesi’ne. Tutundular, büyüdüler, çiçeklendiler. Bal oldular; burs oldular. Hasat edildiler; sonra, damıtıldılar. (M.B.B. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi’nde damıtılan ilk ticari ürün, EGET Vakfı’nın lavantalarıydı.) Damıtıldılar da lavanta yağı ve lavanta suyu oldular. TC Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş işletmelerde şampuana, sıvı sabuna, toniğe, kolonyaya ve katı sabuna dönüştürüldüler.

Kimisinin sapları dövüldü; tohum ve çiçekleri ayrıştırılıp minik yastıklara, bohçalara dolduruldular, aylarca lavanta koksun diye satın alanların odaları. Yastık oldular; burs oldular. Teşekkürler, alışverişiniz için. Helal olsun emeklerimiz, gençlere.

Uzman Yorumu

EGET Ten lavanta yağlı gündüz kremi, lavanta yağlı el yapımı doğal sabun, lavanta yağlı duş jeli ve lavanta yağlı yüz yıkama jeli içerisinde kullanılan ve Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanmaksızın yetiştirdiğimiz lavantalardan elde edilen yağ, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gıda Analizleri Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarlarında analiz ettirilmiştir.

Ürünlerimiz daha sonra Bilim Kozmetik ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarı’nda ayrıca analiz ettirilmiştir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi'ne kayıtlıdır.