ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ARMAĞAN PAKETİ-2

Ücretsiz kargo
275,00 ₺

Ürün Özellikleri

Annenize, Bursa Dönüşerek Maddi Gereksinimi Olan Öğrencilere Destek Olacak Ürünler Armağan Edin.

Bu paket 6 Ürün ve Bir Örgü Sepet İçermektedir.

50 mL EGET Ten Lavanta Yağlı Gündüz Kremi

100 mL EGET Ten Lavanta Yağlı Yüz Yıkama Jeli

125 gr EGET Ten Lavanta Yağlı El Yapımı Sabun

Lavanta Dolgulu Mini Şapkalar (Broş ve Toka)

Kutu boyutu:2,2 cm x 2,2 cm

1 adet süs iğnesi/broş: 2 - 2,5cm

1 adet toka 2 - 2,5 cm

Lavanta Yastığı:

Net 110 gr. lavanta tohumu içerir.

Boyut: 15 cm x 15 cm x 5,5 cm

Kutu İçeriği: 1 Adet

(Gönderimlerimiz, fotoğraflarda yer alan renk ve desenlerden farklılık gösterebilir.)

Bilgilendirme

Eget Vakfı İktisadi İşletmesi’nin sattığı ürünlerden edinilen gelir, öğrencilere burs olarak aktarılmaktadır. Detaylı Bilgi

Ürün Açıklaması

Özgün olarak tasarlanmış elişlerinden, kozmetik ürünlere kadar eşsiz bir sepeti annenize armağan etmeye ne dersiniz?

Annenize, Bursa Dönüşerek Maddi Gereksinimi Olan Öğrencilere Destek Olacak Ürünler Armağan Edin.

Armağan paketi içerisinde 6 adet birbirinden özenle hazırlanmış, annenizin keyifle kullanacağı ürünler bulunmaktadır.

Örgü Sepet içinde:
EGET Ten Lavanta Yağlı Gündüz Kremi-50 ml,
EGET Ten Lavanta Yağlı Yüz yıkama Jeli-100 ml,
Lavanta Yağlı El Yapımı Doğal Sabun-125 gr,
Lavanta Dolgulu Mini Şapkalar (Broş ve Toka)
Lavanta Yastığı-110 gr yer almaktadır.

Örgüsü sepet ambalajlanırken kullanılan tül, fiyonk, kurdele renk ve modelleri stoklar çerçevesinde değişkenlik gösterebilir.

EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz'in ürünlerinden oluşan armağan paketimizi annenize armağan ederek EGET Vakfı'nın vereceği burslara katkıda bulunmuş olacaksınız.

Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.

ÜRÜNÜN ÖYKÜSÜ

Minicik fideler dikmiştik EGET Vakfı’nın Armutçuk Tarım İşletmesi’ne. Tutundular, büyüdüler, çiçeklendiler. Bal oldular; burs oldular. Hasat edildiler; sonra, damıtıldılar. (M.B.B. Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Merkezi’nde damıtılan ilk ticari ürün, EGET Vakfı’nın lavantalarıydı.) Damıtıldılar da lavanta yağı ve lavanta suyu oldular. TC Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş işletmelerde şampuana, sıvı sabuna, toniğe, kolonyaya ve katı sabuna dönüştürüldüler.

Kimisinin sapları dövüldü; tohum ve çiçekleri ayrıştırılıp minik yastıklara, bohçalara dolduruldular, aylarca lavanta koksun diye satın alanların odaları. Yastık oldular; burs oldular. Teşekkürler, alışverişiniz için. Helal olsun emeklerimiz, gençlere.

Uzman Yorumu

EGET Ten Lavanta Yağlı ürünler anneniz için şık bir armağan seçeneği oluşturmaktadır.

EGET Ten ürünleri Lavandula Hybrida yağı, EGET Vakfı Armutçuk Tarım İşletmesi'nde el ile hasat edilen lavantaların distilasyonu sonucunda üretilmiştir. Elde edilen yağ, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Gıda Analizleri Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvarlarında analiz ettirilmiştir.

Ürünlerimiz daha sonra Bilim Kozmetik ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarı’nda ayrıca analiz ettirilmiştir. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi'ne kayıtlıdır.

EGET Ten Lavanta Yağlı Gündüz Kremi, içeriğindeki saf lavanta yağının onarıcı etkisiyle, cildinizi yenileyerek, yıpranmış ciltlere pürüzsüzlük ve canlılık kazandırır.
İçerisinde bulunan saf lavanta yağı sayesinde cildinizi derinlemesine temizler. Cildinizin nem dengesini koruyarak cildinize esneklik kazandırır. Gözeneklerin açılmasını sağlamasıyla birlikte cildinizde bir ferahlık hissi oluşturur. İlk kullanımdan sonra bile cildinizde bıraktığı yumuşaklığı duyumsayacağınız EGET Ten Lavanta Yağlı Yüz Yıkama Jeli, tüm cilt tipleri için uygundur.

EGET TEN Lavanta Yağlı el yapımı sabun içeriğinde bulunan zengin ve doğal lavanta yağı ile banyo keyfinizi mükemmel kılar. Lavantanın o eşsiz ve rahatlatıcı kokusunu duyumsayacağınız lavantalı sabunu bir kez kullandıktan sonra vazgeçemeyecek; gerek banyoda gerekse günlük kullanımınızda yumuşaklığını sürekli duyumsamak isteyeceksiniz.

Sempatik mini lavanta yastıkları, EGET Vakfı, Armutçuk Tarım İşletmemiz’de hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilmiş olan lavanta tohumlarını içermektedir. Geleneksel desenlerimizle bezenmiş pamuklu kumaşlardan EGET Vakfı çalışanları ve gönüllüleri tarafından tasarlanarak EGET Vakfı İktisadi İşletmemiz’de üretilip beğeninize sunulmuştur.

El örmesi mini şapka ve broş ile yakasında, şalında, saçında zarif bir görüntü sağlayacaktır.

Lavantalarımız EGET Vakfı, Armutçuk Tarım İşletmesi’nde yetiştirilmiş ve özel bir kurutma yöntemiyle kurutulmuştur. Bu kurutma yöntemi sayesinde lavanta kokusunu bünyesinde barındırmaktadır. Böylece her kullanışınızda lavantanın mis kokusunu duyumsayacaksınız. DOĞADAN SİZE, SİZDEN EĞİTİME